• AKTUALIZOVANÉ TLAČIVO O BEZINFEKČNOSTI

• Vážení rodičia, milí žiaci, 29.10.2020 triedne pani učiteľky a učitelia rozdali žiakom prvého stupňa tlačivo s názvom "Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti". Bohužiaľ toto tlačivo už nie je aktuálne. Štvrtok večer o 20:00 nám bolo zaslané nové aktualizované tlačivo z MŠVVŠ. Keďže ho k vám nevieme dostať inak, ako elektronickou formou, prosíme vás, ak máte možnosť si ho vytlačiť, urobte tak. Ak túto možnosť nemáte, v utorok ráno budeme zbierať staré tlačivá (ktoré sme rozdali deťom vytlačené) a následne hneď rozdáme žiakom tlačivá nové, ktoré nájdete nižšie. Vážime si vašu spoluprácu.

• Doprava v kocke

• Doprava v kocke je názov preventívneho programu, ktorého sa zúčastnili žiaci 3. ročníka. Od pani policajtky sa dozvedeli dôležité informácie o dopravných značkách a správaní sa chodcov a cyklistov v cestnej premávke.

• Rodičovské združenie

• Vážení rodičia, ďakujeme vám, že rodičovský poplatok za ZRPŠ uhrádzate na číslo účtu OZ Náš Lampášik. Pre zjednodušenie poplatkov pre vás zverejňujeme údaje, na ktoré môžete zaslať váš rodičovský príspevok.

NÁZOV ÚČTU: Občianske združenie Náš Lampášik

ČÍSLO ÚČTU: SK33 0200 0000 0028 2903 3356

BIC: SUBASKBX

SPRÁVA PRE PRÍJEMCU: Priezvisko, trieda, za koho je poplatok zaplatený

Všetko potrebné nájdete aj na http://www.zsdrabova.sk/-rodicovske-zdruzenie

• TRIEDENIE A RECYKLÁCIA ODPADOV NA ŠKOLE

• Základná škola Drábova 3, Košice v spolupráci s N.O. Recyklohry v rámci dlhodobého školského projektu RECYKLOHRY má vo vstupnom vestibule umiestnené zberné nádoby :

• na prázdne náplne z tlačiarní,
              • na batérie (tužkové, gombíkové, z mobilov, fotoaparátov, notebookov)
              • na veľmi malý kompletný elektro-odpad (vo veľkosti, ktoré sa vmestia do kontajnera na elektro-odpad).

Tieto nádoby sú k dispozícii aj pre rodiny našich žiakov na zber odpadu iba z domácnosti. Nech sa páči, využite ich :)

• Prvé písmenko A

• Dnes bol pre našich prváčikov veľký deň. Po prvýkrát napísali svoje prvé písmenko. Ako to vyzeralo v triedach si môžete pozrieť v albume fotografií.