• Pracovné ponuky

• Aktuálne voľné pracovné pozície

Č.j.: ZSDra 0047/2023

V zmysle zákona č.138/2019 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov  ktorými sa dopĺňajú niektoré zákony zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogických a odborných zamestnancov:

Názov a adresa zamestnávateľa: Základná škola Drábova 3, Košice,

Drábova 3, 040 23 Košice

Voľné pracovné miesto a dobu určitú s nástupom ihneď

Kategória pedagogického zamestnanca: vychovávateľ v ŠKD

Podkategória: vychovávateľ

Kontakt: 055/6443639 , email: zsdrabova@zsdrabova.sk

Kvalifikačné predpoklady:

Podľa Vyhlášky MŠ SR č. 1/2020 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov

Požadovaná prax: -

Platové podmienky: v zmysle Zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov (min 761 €)

Zoznam požadovaných dokladov:

1. Žiadosť

2. Profesijný životopis

3. Súhlas so spracovaním osobných údajov

4. Kópie dokladov o nadobudnutom vzdelaní

Iné požiadavky: Profesionalita, zodpovednosť, tvorivosť.
                                       Individuálny, rešpektujúci a láskavý prístup k deťom.
                                       Znalosť práce s počítačom na úrovni pokročilý.
                                       Schopnosť pracovať v tíme.

Všetky potrebné doklady zašlite poštou, e- mailom,  alebo osobne .

Ing. Mgr. Annamária Kmiťová

V Košiciach, 09.11.2023