• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2018/2019

      • Regionálne kolo

          • Némethová

          • 1.miesto
          • Hroncoart · Regionálne kolo · 2018/2019
          • Pyszková

          • 1.miesto
          • Hroncoart · Regionálne kolo · 2018/2019
          • Dobošová

          • 2.miesto
          • Hroncoart · Regionálne kolo · 2018/2019
          • Tomášová

          • 2.miesto
          • Hroncoart · Regionálne kolo · 2018/2019
          • Varga

          • 3.miesto
          • Hroncoart · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 1.miesto

          • Kimáková
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 2.miesto

          • Červeňáková
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 2.miesto

          • Németh
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 2.miesto

          • Kuchár
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 3.miesto

          • Benko
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 3.miesto

          • Bratko
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 3.miesto

          • Beerová
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
      • Medzinárodné kolo

          • Plichtová

          • 2.miesto
          • Projekt Explore Competition 2019 · Medzinárodné kolo · 2018/2019
          • Škvareková

          • 2.miesto
          • Projekt Explore Competition 2019 · Medzinárodné kolo · 2018/2019
      • Celoštátne kolo

          • Sekela

          • 1.miesto
          • Ruský film v škole · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Čarnogurská

          • 1.miesto
          • Ruské slovo 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Šulek

          • 3.miesto
          • Ruské slovo 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Beerová

          • 1.miesto
          • Literárne Košice Jana Štiavnického · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Sekela

          • 3.miesto
          • Literárne Košice Jana Štiavnického · Celoštátne kolo · 2018/2019
      • Krajské kolo

          • Lehetová

          • 1.miesto
          • Ruské slovo 2019 · Krajské kolo · 2018/2019