• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2019/2020

      • Regionálne kolo

          • Natália Oršulová

          • 3.miesto
          • Koláže rozprávajú · Regionálne kolo · 2019/2020
          • Natália Augustínová

          • 2.miesto
          • Koláže rozprávajú · Regionálne kolo · 2019/2020
      • Medzinárodné kolo

          • Amélia Guzaninová

          • 1.miesto
          • I BOBOR · Medzinárodné kolo · 2019/2020
      • Celoštátne kolo

          • Linda Baldovská

          • Vševedko školy
          • Všetkovedko - matematická súťaž · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • Vanda Kimáková

          • 1.miesto
          • Literárne Košice 2020 · Celoštátne kolo · 2019/2020
      • Okresné kolo

          • Kamila Lehetová

          • 3.miesto
          • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2019/2020
      • 2018/2019

      • Regionálne kolo

          • Némethová

          • 1.miesto
          • Hroncoart · Regionálne kolo · 2018/2019
          • Pyszková

          • 1.miesto
          • Hroncoart · Regionálne kolo · 2018/2019
          • Dobošová

          • 2.miesto
          • Hroncoart · Regionálne kolo · 2018/2019
          • Tomášová

          • 2.miesto
          • Hroncoart · Regionálne kolo · 2018/2019
          • Varga

          • 3.miesto
          • Hroncoart · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 1.miesto

          • Kimáková
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 2.miesto

          • Červeňáková
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 2.miesto

          • Németh
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 2.miesto

          • Kuchár
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 3.miesto

          • Benko
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 3.miesto

          • Bratko
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
          • 3.miesto

          • Beerová
          • Hroncoart - literárna súťaž · Regionálne kolo · 2018/2019
      • Medzinárodné kolo

          • Plichtová

          • 2.miesto
          • Projekt Explore Competition 2019 · Medzinárodné kolo · 2018/2019
          • Škvareková

          • 2.miesto
          • Projekt Explore Competition 2019 · Medzinárodné kolo · 2018/2019