• Zbierka Biela pastelka

• To, že my Drabkáči radi pomáhame, niet pochýb. Dnes sa na našej škole konala verejná zbierka Biela pastelka. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli na pomoc nevidiacim a slabozrakým ľuďom.

• Voľby do Žiackeho parlamentu

• Dnešný septembrový deň sa niesol v znamení volieb do Žiackeho parlamentu. Na druhom stupni si každá trieda vyberala z kandidátov jedného zástupcu. Zvoleným členom Žiackeho parlamentu srdečne blahoželáme a prajeme veľa tvorivých nápadov!

• Účelové cvičenie - 2.stupeň

• Dňa 12. septembra sa naši žiaci zúčastnili branného cvičenia na Bankove. Aktívne sa zapájali do rôznych aktivít a dozvedeli sa, ako sa správať v kritických situáciach. Prialo nám aj počasie, kvôli ktorému aj po skončení cvičení decká nechceli odisť preč.

Vyhodnotenie súťaže branného cvičenia:

1.kategória: 5. - 6.ročník

1.miesto - 6.A

2.miesto - 5.B

3.miesto - 5.C

2.kategória: 7. - 9.ročník

1.miesto - 9.B

2.miesto - 8.A

3.miesto - 8.C

• Účelové cvičenia a didaktické hry 12.9.2024

• Dobré ráno, vážení rodičia, milí žiaci, keďže nám počasie v utorok pravdepodobne nebude priaznivé, rozhodli sme sa, že účelové cvičenie (branné) a didaktické hry budú preložené na štvrtok 12.09.2024. Všetci žiaci končia o 12:35.

Prvý stupeň potom pokračuje do ŠKD alebo domov. Dopoludňajšie tréningy na ľade sú po dohode s Arénou Sršňov vo štvrtok zrušené.

Ďakujeme a prajeme pekný deň.

• Rodičovské združenie

• Vážení rodičia, srdečne vás pozývame na prvé rodičovské združenie v školskom roku 2024/2025, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 12.09.2024 o 17:00 v jednotlivých triedach. Tešíme sa na stretnutie s vami :)

• Účelové cvičenie a didaktické hry

• Vážení rodičia, milí žiaci, v pondelok 09.09.2024 a v utorok 10.09.2024 nás v škole čaká účelové cvičenie (branné) a didaktické hry.

PONDELOK:

Bude pre žiakov 2. stupňa teoretická časť účelového cvičenia. To znamená, že prvé 3 vyučovacie hodiny budú mať žiaci teóriu s triednymi učiteľmi. Potom budú pokračovať vo svojom rozvrhu.

UTOROK:

Žiaci 1. stupňa budú mať didaktické hry vonku. Všetci končia o 12:35 a potom idú domov alebo pokračujú v ŠKD.

Žiaci 2. stupňa budú mať účelové cvičenie (branné) vonku. Všetci končia o 12:35 a potom idú domov.