Dňa 25. mája 2026 sa v priestoroch Národného olympijské centra plaveckých športov Košice konalo finále školskej športovej ligy v plávaní, do ktorého sa prebojovalo až 12 žiakov našej školy.
Naši reprezentanti predviedli výborné športové výkony, bojovnosť a odhodlanie, za čo im patrí veľká pochvala. Mimoriadne nás teší, že sa našim žiakom podarilo získať aj medailové umiestnenia:
🥇 1. miesto – Matej 6.C
🥈 2. miesto – Megan 7.B
🥉 3. miesto – Viktor 9.A a Leo 3.B
Všetkým súťažiacim ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a srdečne gratulujeme k dosiahnutým úspechom. Prajeme im veľa ďalších športových i osobných úspechov.
Skvelú atmosféru počas celého podujatia vytvárali aj žiaci triedy 3.B, ktorí svojich spolužiakov z tribúny hlasno povzbudzovali a podporovali.