Žiaci tried 5.A, 6.A a 7.B sa zúčastnili spoločného výletu do Tatranskej Lomnice. Počas dňa ich čakal pestrý program plný poznávania, športu a zábavy.
Najskôr navštívili Múzeum TANAP-u, kde sa dozvedeli množstvo zaujímavých informácií o tatranskej prírode, zvieratách a ochrane nášho najstaršieho národného parku. Potom si užili aktívny oddych v bazéne a rôzne športové aktivity, pri ktorých nechýbala dobrá nálada a zdravá súťaživosť.
Veľkým lákadlom bola aj bobová dráha, ktorá všetkým priniesla dávku adrenalínu a nezabudnuteľné zážitky. Záver dňa patril zábavnému programu „Drabkoviny“, počas ktorého sa žiaci zapojili do rôznych hier a súťaží a spoločne sa dobre zabavili.
Utorok sa vydaril, priniesol množstvo pekných zážitkov a príležitostí stráviť čas so spolužiakmi aj mimo školských lavíc.