• Póla radi deťom

• 1.B

Cieľom projektu je naučiť deti bezpečne sa správať v rizikových situáciách, pripravovať ich k zodpovednosti za svoje zdravie, správanie a majetok, primeranou formou zvyšovať ich právne a sociálne vedomie.

Súčasťou projektu je pracovný zošit s množstvom príbehov, básničiek aj úloh na overenie získaných vedomostí. Obsahuje tiež rôzne doplňovačky, obrázky na vyfarbovanie alebo dokreslenie. Predškoláčka Póla sprevádza deti celým pracovným zošitom. Predstavuje pre deti kamarátku, ktorá vysvetľuje rôzne životné situácie a radí kam sa môžu deti obrátiť, keď potrebujú pomoc.

• Karneval

• Po roku sme si opäť užili karneval. 14.februára 2020 sa žiaci prvého stupňa zišli vo veľkej telocvični a ukázali ako krásne vedia tancovať, zabávať sa a ohúrili samozrejme aj maskami. Tie najlepšie masky ocenila naša porota v zložení p.uč. Vargovej, p.uč. Pakandlovej a ďalších vyučujúcich. Najlepšou dievčenskom maskou sa pre rok 2020 stala Tatiana N. z 2.A ako "Pračka", a René P. zo 4.A ako "Robot". Víťazom gratulujeme a ponúkame vám krásnu fotogalériu.

• Valentínska pošta

• V piatok 14.2. chystá žiacka školská rada pre žiakov druhého stupňa VALENTÍNSKU POŠTU. Na oboch chodbách na druhom poschodí nájdeš schránku, do ktorej môžeš vhodiť svoj valentínsky odkaz. Nezabudni ho poriadne zalepiť a napísať, komu je určený a z ktorej triedy adresát je. Pošta bude doručovaná v pondelok 17.2.2020

• Sopka

• 5.B

Z piatakov sa na malú chvíľu stali sochári, stavbári, geológovia, maliari, chemici, informatici  a v neposlednom rade geografi. V rámci projektu o SOPKÁCH si mali zvoliť formu, v ktorej mali samostatne pomenovať časti sopky a spôsob ako projekt pripravili. Väčšina z nich sa rozhodla zrealizovať simuláciu výbuchu sopky, ktoré chŕlili lávu, ale podarili sa aj vyhasnuté typy sopiek.

• Človeče, nehnevaj sa!

• Máme tu pre teba ďalšiu zaujímavú ponuku. Príď si hodiť kockou na treťom ročníku obľúbeného “Človeče, nehnevaj sa!”. Zahráme si v malej telocvični, pretože figúrkou budeš práve ty. Ak chceš vedieť viac, neváhaj sa opýtať, odpovedať ti budú pani vychovávateľky Ivaničová a Zambová.

• Karneval

• Chystajte si masky, lepiace pásky, lebo na deň lásky čaká všetky deti z prvého stupňa KARNEVÁÁÁÁL. Na super zábavu sa môžeš tešiť v piatok 14. februára. Na prvej hodine sa s triednou pani učiteľkou nachystáš, doladíš a od 9:00 sa predvedieš na karnevalovej párty.

• Matematický klokan

• Neváhaj a zapoj sa do matematickej súťaže MATEMATICKÝ KLOKAN!Účastnícky poplatok 4€ odovzdaj,ak si žiakom 1.-4. ročníka triednej učiteľke; ak si žiakom 5.-6. ročníka pani učiteľke Ivanovej;ak si žiakom 7.-9. ročníka pani učiteľke Schererovej. Uzávierka prihlášok je v piatok 07.02.2020.